MENU
menu      Laminaty
menu      OPTIMIST
menu      Pontony RIB
menu      Motorówki
SUZUKI MARINE
menu      NOWOŚCI
menu      Akcesoria i części
menu      Cennik silników
menu      Nasze serwisy

Silniki zaburtowe DF8 / DF9.9

NOWA GENERACJA MAŁYCH SILNIKÓW

Wraz z nowymi silnikami DF8 i DF9.9 Suzuki wprowadza generację małych silników cechujących się łatwością w obsłudze oraz wyższą ekonomicznością podczas użytkowania. Aby to osiągnąć iżynierowie Suzuki oparli budowę tych modeli na nowym silniku 208 cm3 oferującym bardzo niskie zużycie paliwa. Mała waga i kompaktowość powoduje, że silnik jest jeszcze łatiwejszy w transporcie. Modele są wyposażone w nowy ergonomiczny rumpel, dzieki któremu użytkowanie jest jeszcze prostsze. Powyższe cechy w połączeniu ze znaną trwałością i niezawodnością Suzuki powoduje, że nowe modele są idealnym wyborem do mniejszych łodzi oraz jako dodatkowy do większych modeli.

zdjecie

LEKKI I KOMPAKTOWY DESIGN

Nowe silniki są lżejsze i bardziej kompaktowe niż wcześniejszy model DF9.9. Nowy DF9.9 jest o 4,5 kg lżejszy od swojego poprzednika - powoduje to, że przenoszenie oraz transport stają się jeszcze prostsze.

FUNKCJONALNY RUMPEL SUZUKI I OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA

Multifunkcyjny rumpel został zaprojektowany tak, aby wygodnie można było operować przepustnicą oraz zmieniać biegi nie zdejmując z niego ręki. Wszystkie silniki Suzuki są znane z niskiego zużycia paliwa a nowe modele DF8 oraz DF9.9 nie są wyjątkiem w tej klasyfikacji.

Dodatkowe informacje:

4-SUWOWY
MOC MAKSYMALNA:DF8: 5,9 kW (8 KM)
DF9.9: 7,3 kW (9,9 KM)
BUDOWA :R-2
Długość kolumny (max. wys. pawęży) / waga:381 mm / 13 kg
POJEMNOŚĆ:208 cm3
Długość kolumny / Waga:S: 381 mm / 39,5 kg L: 508 mm / 42 kg
Instrukcja Obsługi