MENU
menu      Laminaty
menu      OPTIMIST
menu      Pontony RIB
menu      Motorówki
SUZUKI MARINE
menu      NOWOŚCI
menu      Akcesoria i części
menu      Cennik silników
menu      Nasze serwisy

Silnik zaburtowy DF 15

Moc Znana Z Większych Modeli Czterosuwowych Silników Suzuki, Którą Możesz Zabrać Ze Sobą. Suzuki DF15 jest przede wszystkim lekki i cechuje się doskonałymi osiągami. Konstrukcja silnika zapewnia doskonałe własności manewrowe nawet w ciasnych przejściach jak również dużą prędkość podczas pokonywania otwartego akwenu. Duża moc, natychmiastowe przyspieszenie i równa praca to cechy tego modelu.

zdjecie

PRZENOŚNA MOC

Jak wszystkie czterosuwowe silniki Suzuki tak DF15 spełnia rygorystyczne normy odnośnie ochrony środowiska oraz cechuje się niskim zużyciem paliwa i cichą pracą. System redukcji kompresji podczas rozruchu ręcznego gwarantuje każdorazowy start obu czterosuwowych modeli. Lampka ostrzegawcza niskiego ciśnieniu oleju oraz dźwignia zmiany biegu znajdują się przy rumplu co ułatwia ich obserwację i przełączanie. Dodatkowo, model dostępny jest w wersji z rozruchem ręcznym lub elektrycznym i sterowaniem rumplem lub manetką.

DOSKONAŁE DO MAŁYCH JEDNOSTEK

Gdy przyjrzysz się zaletom modelu dojdziesz do wniosku, że niezwykle lekki silnik sprosta nawet najcięższym wymaganiom. Bączek, ponton, łódź wędkarska czy żaglówka - z silnikami Suzuki nie musisz martwić się o brak mocy bądź osiągi..

Dodatkowe informacje:

4-SUWOWY
MOC MAKSYMALNA:DF15: 11.0 kW (15KM)/5700 rpm
BUDOWA :R-2
POJEMNOŚĆ:302 cm3
Długość kolumny / Waga:15" (381 mm) 20" (508 mm)
Instrukcja Obsługi